Home Usługi

Usługi

Q- Clinic to pełny profil usług z zakresu stomatologii. Rozumiemy przez to opiekę nad pacjentem począwszy od zabiegów profilaktycznych poprzez zaawansowaną diagnostykę, skończywszy na zabiegach wysokospecjalistycznych wykonywanych przez chirurgów, implantologów, endodontów, ortodontów, pedodontów, periodontologów.
Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za to, by opieka nad Państwem opierała się na najlepszych, najnowocześniejszych i sprawdzonych metodach leczenia.

Oferujemy:

– diagnostykę przy użyciu tomografii komputerowej i radiologii cyfrowej,
– przygotowanie optymalnego planu leczenia,
– zaawansowaną profilaktykę chorób przyzębia i jamy ustnej,
– stomatologię zachowawczą z zastosowaniem zaawansowanych technik protetycznych , m.in. wykonywanie wypełnień z porcelany lub złota w pracowni protetycznej przy użyciu skanerów CAD-CAM i frezarek sterowanych cyfrowo,
– chirurgię stomatologiczną i implantologię w oparciu o najnowsze oprogramowanie wykorzystujące dane z tomografu komputerowego do planowania i doboru kształtu, długości oraz rozmieszczenia implantów,
– endodoncję mikroskopową
– stomatologię estetyczną, wykonywanie licówek,
– ortodoncję, łuki estetyczne kryształowe.Klinika Stomatologiczna - Q-Clinic


Pogotowie

stomatologiczne

Q-Clinic to komfort, spokój, czas przeznaczony wyłącznie dla pacjenta, praca wybitnych lekarzy w pełnym skupieniu i zaangażowaniu.

Umów się na wizytę

Certyfikat Zarządzania jakością 9001:2008

certyfikat

Klinika Stomatologiczna Wrocław - Q-Clinic