Home Tomografia komputerowa w stomatologii

Tomografia komputerowa w stomatologii

 

Lepsza diagnostyka to szybsze i tańsze leczenie.

Wszystko zaczyna się od prawidłowej diagnozy, dlatego w naszej Klinice znajduje się najlepszy w Wrocławiu stomatologiczny tomograf komputerowy Kodak Iluma.

Zamiast standardowych płaskich pantomogramów w ciągu 40 sekund uzyskujemy trójwymiarowy obraz zębów oraz zatok, dzięki któremu niczego nie musimy zgadywać. Na dowolnych przekrojach jednoznacznie widać próchnicę, niedokładnie przeprowadzone leczenie kanałowe oraz wszelkie zmiany zapalne. Na podstawie przekrojów poprzecznych możemy bezbłędnie zaplanować długość oraz kąt wprowadzenia implantu, co znacząco ogranicza możliwość odrzucenia implantu do 1%.

W 3D możemy dokładnie obejrzeć gdzie się podziały nasze ósemki.

Najnowsza technologia sprawia, że dawka promieniowania jest minimalna a jakość obrazu perfekcyjna.

Badanie tomograficzne jest niezastąpione w diagnostyce zatok.

Tylko w tomografii można dokładnie obejrzeć wnętrze zatok oraz stwierdzić, czy dręczące nas bóle głowy i złe samopoczucie mają związek z chorymi zatokami.

Dawka promieniowania w naszym tomografie ograniczona jest do niezbędnego minimum i jest 20 razy mniejsza niż w klasycznym tomografie szpitalnym. Ze względu na bardzo niską dawkę urządzenie doskonale nadaje się do wykonywania tomografii zatok u dzieci.

Jesteśmy jedyną placówką w Wrocławiu, gdzie tomografia zatok u dzieci wykonywana jest bez kolejki i bez stresu, w ciągu zaledwie 40 sekund.Klinika Stomatologiczna - Q-Clinic


Pogotowie

stomatologiczne

Q-Clinic to komfort, spokój, czas przeznaczony wyłącznie dla pacjenta, praca wybitnych lekarzy w pełnym skupieniu i zaangażowaniu.

Umów się na wizytę

Certyfikat Zarządzania jakością 9001:2008

certyfikat

Klinika Stomatologiczna Wrocław - Q-Clinic