Home Nasi Lekarze Lekarz Dentysta

Lekarz Dentysta

dr Piotr Jaszcz

Jestem absolwentem AKADEMII CHIRURGII JAMY USTNEJ.
Specjalizuję się w leczeniu chirurgicznym, periodontologicznym oraz implantologicznym pacjentów. Od momentu ukończenia studiów systematycznie biorę udział w szkoleniach z zakresu chirurgii oraz implantologii.

Ukończyłem roczne CURRICULUM PERIODONTOLOGICZNE. Szczegółowo interesuję się złożonymi zabiegami z chirurgii periodontologicznej : przeszczepami dziąseł w celu pokrycia recesji dziąsłowych ( tzw. osuniętych dziąseł ) oraz przy implantach. Wciąż uczę się skomplikowanych zabiegów z implantologii oraz chirurgii od najlepszych chirurgów szczękowo-twarzowych w Polsce, odbywając u nich staże oraz szkolenia.

P-Jaszcz-1P-Jaszcz-2

 

Opinie o lekarzu z platformy

L
Laura T

Świetnie wykonany zabieg. Usunięcie dwóch ósemek poszło błyskawicznie i bezboleśnie. Po zabiegu dostałam szczegółowe informacje co robić i czego unikać. Polecam

A
Aleksandra K

Z całego serca polecam doktora. Podjął się wyrwania trzech ósemek w trakcie jednego zabiegu. Z opowieści moich znajomych i ich doświadczeń byłam przygotowana na najgorsze, gdyż większość z nich cierpiała przez tydzień po wyrwaniu jednego zęba. We Wrocławiu byłam przejazdem, doktor bardzo uszanował ten fakt i starał się znaleźć dogodny dla mnie termin i godzinę. Po drugie, nic nie bolało. Byłam w szoku, że już po. Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Po zabiegu doktor podał mi krok po kroku co mam robić, na co uważać, jak dbać o higienę jamy ustnej, dosłownie wszystko. Wiedziałam, że znieczulenie jeszcze działa i najgorsze przede mną. Jednak jak mam być szczera, bóle menstruacyjne są tysiąckroć gorsze. Już na następny dzień byłam w pracy, nawet nie miałam opuchlizny. Jak nigdy nie daje opinii, tak teraz z szacunku do ciężkiej pracy i zaangażowania doktora Piotra, nie mogłam przejść obojętnie.

K
Kasia Antosz

Wizyta zawsze przebiega w przyjaznej atmosferze. Sam zabieg praktycznie bezbolesny i niesamowicie sprawnie wykonany. Usunięcie ósemek tak staranne, że za każdym razem obyło się bez klasycznych spuchniętych policzków. Zdecydowanie polecam!

M
Monika Katarzyńska-Uruk

Bardzo profesjonalne i pełne szacunku podejście do pacjenta. Usunięcie ósemki szybkie i bezbolesne, podobnie jak podanie znieczulenia. Lekarz kontaktowy i zaangażowany. Zdecydowanie polecam.

K
Kas

Bezbolesne i szybkie usuwanie ósemek. Dokładnie podane znieczulenie, perfekcyne wycięcie zębów z dziąseł i błyskawiczne zszycie. Polecam!

P
Pacjent

Polecam, Panu Piotr niezwykle sympatyczny i profesjonalny lekarz - udało Mu się uratować i odbudować moje dwa zęby z których zostały tylko skrawki - leczenie kanałowe metodą mikroskopową. Następnie wyleczył dwanaście moich zębów z większych czy mniejszych ubytków ,a swoją prace zwieńczył profesjonalnym zabiegiem wyrwania dwóch ósemek - zabieg szybki, bezbolesny ,a okres gojenia krótki. Wszystkie zabiegi odbyły się na przestrzeni 2016/2017 roku - do dnia dzisiejszego (2020) wszystko z leczonymi zębami w jak najlepszym porządku.

A
Aleksandra Nowomiejska

Doktor wykazał się pełnym profesjonaliznem. Nigdy nie byłam u takiego lekarza, po którym aż tak widać tą pasję do tego zawodu. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Wiedza i zaangażowanie na poziomie maksymalnym. Byłam pod wrażeniem podejścia do sprawy. Poświecił nawet więcej czasu tłumacząc wszystko dokładnie mimo tego, że na korytarzu czekali już kolejni pacjenci nie zbył mnie. Bardzo polecam doktora. U lepszego nigdy nie byłam a często odwiedzałam gabinety stomatologiczne.

K
Karolina

Najlepszy lekarz z jakim miałam do tej pory do czynienia. Kiedy inni bali się ruszyć temat, doktor Jaszcz skierował mnie do szpitala i bardzo szybko pozbyłam się swojego problemu.

A
Andrzej M.

Super profesjonalne wykonanie zadania przy zębie - górna trójka - która nie wyrosła i blokowała kanał zatok. Zabieg miał przygotować możliwość ściągnięcia zęba przez ortodontę. Przed samym zabiegiem wykonane zostało zdjęcie tomograficzne, dzięki czemu operacja przeszła pomyślnie i szybko. Polecam z całą odpowiedzialnością.

A
Aleksandra

Doktor Jaszcz wykonywał mi ostatnio regenerację kości w dolnej szczęce i jednocześnie wszczepiał implant. Sam zabieg przebiegł bezboleśnie i w miłej atmosferze. Jestem zadowolona z usług Doktora.Polecam.

A
Aleksandra

Bardzo dobry specjalista. Konkretny, rzeczowy i bardo mily. Bardzo profesjonalne podejscie do kazdego pacjenta. Razem z mężem jestesmy bardzo zadowoleni z leczenia u P.Doktora Jaszacza. Polecam.

M
Michał B.

U doktora Jaszcza byłem już kilkukrotnie. Zaczęło się od problemu z zanikającą kością przy zębie ( źle leczony ząb u poprzedniego lekarza). W trakcie 2 wizyt doktor uporał się z problemem, z którym "walczyłem" przez kilka miesięcy. Na ekstrakcje ósemki ( przez którą przechodził nerw) poszedłem bez strachu, bo wiedziałem że nie będzie bolało. Bardzo dobry chirurg, świetnie podejście po pacjenta, polecam :)

J
Jasiu

Doktor Jaszcz wyrwał mi zatrzymaną ósemkę w taki sposób, że nawet nie wiedziałem, że zabieg się już skończył! Pełen profesjonalizm, wszystko bezboleśnie i w dodatku w miłej atmosferze.

K
Kuba

Rewelacyjny stomatolog i chirurg. Miły, rzeczowy, świetne podejście do pacjenta. Przeprowadził u mnie zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek z żuchwy. Szybko, bezboleśnie i co najważniejsze bez powikłań. Kocha i wie co robi. Polecam

M
Magdalena

Doktor Jaszcz przeprowadzał mi zabieg odtworzenia kości z wszczepieniem implantu,wszystko sprawnie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.Oby więcej takich chirurgów.

S
Sandra

Od pierwszej wizyty jestem zachwycona zarówno rzeczowym, pełnym ciepła i zrozumienia podejściem do pacjenta jak i profesjonalnym sposobem leczenia. Pierwszy raz spotkałam na swojej drodze takiego stomatologa- z prawdziwym powołaniem. Zarówno zabiegi jak i samo, często nieprzyjemne znieczulenie w tym wypadku są całkowicie bezbolesne. Sam gabinet na miarę 21-ego wieku, ceny przystępne. Szczerze polecam! :)

a
arletaparkitna

Bardzo dobry lekarz . Wyleczył mnie z dentofobii, ma świetne podejście do pacjenta, a co najważniejsze to to , że zabiegi , które wydawały mi się straszne u Pana Piotra przebiegły przyjemnie i bezboleśnie !

justynaa.

Doktor Piotr Jaszcz to według mnie rewelacyjny chirurg, który zna się na swojej pracy, a przy tym jest człowiekiem serdecznym i bardzo pomocnym. Wszystkie zabiegi wykonuje bezboleśnie, dokładnie, słucha pacjenta i potrafi doradzić co dla niego byloby najlepsze. Usuwanie zęba u tego lekarza to czysta przyjemność! Wszyscy w gabinecie są bardzo mili i uśmiechnięci, nie tylko dla pacjentów ale także dla siebie nawzajem co ja osobiście doceniam bo to coraz rzadsze w dzisiejszych czasach. Pacjent jest traktowany indywidualnie a nie jak na "taśmie". Jeżeli chcecie usunąć zęba bez strachu i u profesjonalisty to tylko u doktora Piotra. Polecam.

:
:)

To prawdziwy lekarz z powołaniem, tak cierpliwego lekarza to nigdy nie spotkałam, potrafi na spokojnie wszystko wytłumaczyć, uspokoi każdego kto panicznie boi się stomatologa, swoją prace wykonuje rewelacyjnie, świetny chirurg polecam każdemu :) Pacjentka

A
Adam

Polecam leczenie stomatologiczne u dr Piotra Jaszcza. Zapewnia kompleksową opiekę (leczenie zachowawcze, chirurgia stomatologiczna, implantologia). Wyjaśnia przebieg leczenia i uprzedza o jego kosztach. Gorąco polecam, jeśli ktoś oczekuje na pomoc doskonałego stomatologa i chirurga.Klinika Stomatologiczna - Q-Clinic


Pogotowie

stomatologiczne

Q-Clinic to komfort, spokój, czas przeznaczony wyłącznie dla pacjenta, praca wybitnych lekarzy w pełnym skupieniu i zaangażowaniu.

Umów się na wizytę

Certyfikat Zarządzania jakością 9001:2008

certyfikat

Klinika Stomatologiczna Wrocław - Q-Clinic